Mendes ia ofron Juventusit yllin e madh

Angel Di Maria po e kërkon largimin nga PSG-ja.

Marketing

Anësori argjentinas dëshiron që të luaj në një skuadër ku mund të fitoj trofe, andaj Jorge Mendes po punon në atë drejtim.

Agjenti spanjoll i ka bërë Di Marias se është i gatshëm që ta transferoj te Juventusi, nëse dëshiron të kaloj në Itali.

Sipas mediave në Itali, argjentinasi thuhet se është pajtuar me këtë ofertë nga Mendes, andaj pritet që Juventusi dhe PSG-ja t’i fillojnë negociata para afatit janar.

Marketing