Milani shqyrton rikthimin e Gattusos

Sipas asaj që është raportuar nga “Corriere dello Sport”, AC Milani po konsideron një ribashkim të bujshëm të ish-trajnerit Gennaro Gattuso, e që në vend të tij sollën Marco Giampaolon.

Marketing

Trajneri i ri ka qenë më pak se mbresëlënës dhe duket sikur Gattuso mund të vendoset të kthehet.

Giampaolo nuk arriti të linte përshtypje, duke arritur vetëm 6 pikë në pesë ndeshjet e para të sezonit të ri të Serien A.