Mimoza po vazhdon edhe pa Seldin

Mimoza Shkodra po vazhdon jetën e saj dhe punën pa përmendur ndarjen.

Marketing

Derisa ishin bashkë, Mimoza me Seldin bënin çdo gjë bashkë, madje edhe kanalin në Youtube e kishin të përbashkët.

Ata gjithashtu mbanin edhe mbrëmjet muzikore së bashku, e edhe kjo gjë tani ka ndryshuar, shkruan Gazeta Express.

Mimoza ka lajmëruar se ajo do të jetë në disa koncerte këto ditë, e këto janë postimet e para të këngëtares që nga konfirmimi i ndarjes, për çka nuk e ka thënë ende asnjë fjalë.

Është Seldi ai që i ka treguar publikut shqiptar se ata më nuk janë bashkë./Gazeta Express

 

Marketing