Ballina Showbiz Miriam Cani feston ditëlindjen, këto janë fjalët emocionale të Albanit

Miriam Cani feston ditëlindjen, këto janë fjalët emocionale të Albanit

Këngëtarja e njohur shqiptare Miriam Cani sot feston ditëlindjen e 33-të.
Këtë e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Alban Skenderaj i cili ka publikuar një fotografi në Instagram teksa zgjedh fjalët më të bukura për të uruar bashkëshorten.

“Kush na njeh e di qe jam une ai me fat, qe ti je nje bekim ne jeten time dhe ne familjen tone, qe pa ty une nuk isha ky qe jam! Ti, qe dhuron dashuri e perkushtohet pa asnje kusht, qe duron cdo kaprico te karakterit tim jo te lehte, qe zbeh cdo pasiguri timen. Ti per mua nuk je as 1 ne 7.6 miliarde! Ti per mua je TI, E VETMJA! Mikja ime e zemres time, spiranca ne qiellin tim!
Kush na njeh e di qe jam une ai me fat! Gezuar shpirt ❤️”, është përshkrimi i imazhit.

Marketing

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani ka shumë vite që janë së bashku, madje çifti janë prindër të një vajze.

Vlen të ceket se përveç se gëzojnë një familje të shëndoshë, dyshja shquhen edhe si artist të mrekullueshëm në skenën shqiptare. /Lajmi.net/

 

Marketing
Exit mobile version