Ballina Showbiz Modelja e njohur edhe më provokuese me veshje sportive

Modelja e njohur edhe më provokuese me veshje sportive

Ajo sapo u kthye nga një pushim familjar në Itali.

Kështu të martën, Kourtney Kardashian u kënaq me një ‘kohë më të vogël’ kur ajo u largua në Beverly Hills për të vizituar një sallon bukurie, shkruan dailymail transmeton lajmi net.

Marketing

Ylli 39-vjeçar i TV-së ‘tronditi’ me një palë pantallona të shkurtra me biçikleta të zezë për seancën e përkëdhelur.

Nëna e tre fëmijëve u përfol në rrjete sociale, ku një fans e pyeti se ku janë fëmijët e saj: Një fans i shkroi në Instagram: ‘Ku janë fëmijët tuaj?’.

Ajo u përgjigj: “Djali im po merrte foton, dhe dy të tjerët ishin ulur në një tavolinë nga unë. Faleminderit shumë për shqetësimin tuaj. ‘

Kourtney punon shumë në mbajtjen e trupit të saj me palestër dhe gjithashtu në Instagram ndiqet nga 64.7 milionë ndjekësve.

Marketing
Exit mobile version