Ballina Showbiz Morena aktive me koncerte! Në një të fundit merr vëmendjen e veshur...

Morena aktive me koncerte! Në një të fundit merr vëmendjen e veshur ngushtë

Morena Taraku ka nisur të jetë aktive me kocerte.
Në atë të fundit ka zgjedhur të vishet tejet ngushtë duke marrë kështu maksimalisht vëmendjen, shkruan lajmi.net

Modelja seksi është shumë aktive në palestër, andaj rezultatet e linjave të saj trupore kanë qenë të pritshme.

Marketing

Morena ishte e përfolur së fundmi sa i përket jetës së saj private, lidhjes dhe ndarjes me një iranian.

Exit mobile version