Mot i ndryshueshëm edhe sot në gjithë vendin

Moti sot gjatë orëve të paradites do jetë i ngrohtë dhe me diell ndërsa gjatë pasdites i ndryshueshëm me lagështi dhe jostabil me reshje lokale të shiut.

Marketing

Nga fundi i ditës dhe gjatë orëve të mbrëmjes në disa vende reshjet do të bëhen më intensive si dhe do paraqitet erë e fortë.

Marketing