Mot me diell dhe i nxehtë

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare juglindore.

Marketing

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 29 deri 36 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa ndryshim i motit pritet të javën e ardhshme, kur në pjesën më të madhe të vendit do të ketë reshje të shiut.

Marketing