Ballina Lajme Maqedoni Moti i ngrohtë dhe me diell

Moti i ngrohtë dhe me diell

Moti gjatë ditës së sotme në mbarë vendin do të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi verilindor.

Marketing

Temperaturat e mëngjesit vende-vende do të zbresin nën zero, ndërsa ato të ditës do të jenë në rritje.

Temperatura maksimale do të jenë në interval prej 17 deri në 24 gradë.

Në Shkup do të jetë mot me diell dhe me vranësira të vogla. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në 2 gradë, ndërsa e ditës deri në 20 gradë Celsius.

Marketing
Exit mobile version