Moti me diell dhe erë

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare dhe me erë të përforcuar veriperëndimore, veçanërisht përgjatë Vardarit.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri në 19 gradë Celsius, e ditës prej 25 deri në 32 gradë Celsius.
Në Shkup, mot i ngjashëm me temperaturë prej 15 deri në 29 gradë Celsius.

Marketing