Moti me diell dhe temperaturë deri 34 gradë

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe me vranësira të pakta ndërsa do të fryjë edhe erë.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 12 deri 20 gradë ndërsa ajo e ditës prej 28 deri 34 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 18 gradë ndërsa ajo e ditës deri 32 gradë Celsius.

Marketing