Moti sot

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare kryesisht pasdite. Në disa vende priten edhe reshje shiu dhe bubullima në pjesën veriore.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 11 deri 18 gradë ndërsa pasdite temperatura do të lëviz prej 26 deri 35 gradë Celsius.

 

Marketing