Moti sot

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare, pasdite jostabil, me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Vende vende do të jetë në formë të motit të ligë me reshje breshri.

Marketing

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 22 deri në 28 gradë.