Moti sot i ftohtë dhe me reshje shiu

Moti në Maqedoni sot do të jetë i ftohë dhe me reshje të kohëpaskohshme shiu ndërsa në viset malore reshje bore.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej -4 deri 5 gradë Celsius ndërsa gjatë ditës temperatura do të lëvizë prej 0 deri në 10 gradë Celsius.

Edhe në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 3 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të arrijë 9 gradë Celsius.