Moti sot me diell

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 2 deri 10 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 20 deri 27 gradë Celsius.

Marketing

Edhe në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 6 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë 24 gradë Celsius.