Moti sot me diell

Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi verilindor.

Marketing

Temperaturat e mëngjesit vende-vende do të zbresin nën zero dhe rreth zeros, ndërsa ato të ditës do të jenë në rritje.
Temperatura maksimale do të jenë në interval prej 17 deri në 24 gradë.

Në Shkup do të jetë mot me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në 2 gradë, ndërsa e ditës deri në 20 gradë.