Moti sot me diell

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 18 gradë ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 33 gradë Celsius.

Marketing

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë minimale deri 16 gradë ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri 30 gradë Celsius.