Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të shiut dhe periudha me diell, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriore.

Marketing

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 11 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 14 deri 21 gradë celcius.

Deri të premten moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut, ndërsa më pas do të ketë rritje të temperaturave.

Marketing