Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të pakta. Do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Marketing

Pasdite, në pjesën perëndimore të vendit sidomos në vendet malore do të ketë vranësira dhe kushte për reshje të shiut.

Nesër dhe pasnesër moti do të jetë më i freskët, ndërsa në pjesën veriore do të ketë jostabilitet.

Marketing