Moti sot në vendin tonë

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite pritet mot me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme shiu.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 19 gradë ndërsa ajo e ditës prej 26 deri 33 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 14 gradë ndërsa ajo maksimale deri 28 gradë Celsius.

Marketing