Moti sot në vendin tonë

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Marketing

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri 14 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 18 deri 30 gradë celsius.