Moti sot në vendin tonë

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe jostabil, në shumë vende me reshje shiu. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 14 deri 21 gradë ndërsa ajo maksimale do të lëviz prej 28 deri 35 gradë Celsius.

Marketing

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me temperaturë minimale deri 18 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 33 gradë Celsius.

Marketing