Moti sot në vendin tonë

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë paradites në disa pjesë të vendit do të ketë mjegull ndërsa do të fryjë edhe erë në drejtimin perëndimor.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -7 deri 2 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës nga 4 deri 13 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit -1 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 8 gradë Celsius.

Marketing