Moti sot në vendin tonë

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi i ndryshueshëm.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus një deri katër gradë, ndërsa ajo e ditës prej dy deri 15 gradë Celsius.

Në Shkup mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi i ndryshueshëm.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri minus një, ndërsa ajo e ditës deri 11 gradë Celsius.

Të enjten priten reshje të reja të shiut. Nga e premtja mot stabil, gjatë fundjavës shumë më ngrohtë.