Ballina Lajme Maqedoni Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë

Në mëngjes po mban mot kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Në mbrëmje pritet që të largohen vranësirat dhe të ketë diell.

Marketing

Temperatura minimale sot do të shënojë 3 gradë celsius, ndërsa ato maksimalet do të shkojnë deri në 18 gradë celsius.

Exit mobile version