Moti sot në vendin tonë

Sot po mban mot me diell dhe me temperatura relativisht të larta që do të lëvizin nga 6 deri në 19 gradë celsius, gjatë gjithë ditës.

Marketing

Gjatë ditës do të fryjë erë e dobët nga perëndimi prej 2 km/h. Lagështia e ajrit do të jetë e vogël kurse dukshmëria do të jetë deri 14.5 km largësi.

Gjatë ditës nuk ka asnjë mundësi që të ketë shi. Edhe në ditët në vijim do të ketë mot të ngjashëm.