Ballina Aktuale Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Pasdite priten reshje të dobëta shiu.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri 11 gradë ndërsa ajo e ditës deri 24 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë deri 24 gradë Celsius.

Marketing
Exit mobile version