Ballina Aktuale Moti sot në vendin tonë

Moti sot në vendin tonë

Moti në Maqedoni sot do të jetë kryesisht me diell dhe nxehtë. Temperaturat e do të lëvizin 29 deri në 36 gradë celsius.

Marketing

Në Shkup dhe rrethinë moti kryesisht do të jetë më diell dhe i nxehtë. Temperaturat do të lëvizin prej 18 deri në 34 gradë celcius.

Exit mobile version