Moti sot

Moti në Maqedoni sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil, në më shumë vende me reshje shiu dhe erë, veçanërisht në pjesën perëndimore.

Marketing

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 14 deri 22 gradë ndërsa ajo e ditës do të lëviz prej 28 deri në 33 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 19 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 32 gradë Celsius.

Marketing