Motrat Kardashian nuk i durojnë rrobat, njëra prej tyre ka pozuar sërish e zhveshur

Si duket motrat Kardashian kanë alergji ndaj rrobave.

Pesë motrat Kardashian, si njëra ashtu edhe të tjerat, nuk e kanë fare problem t’i heqin rrobat për të realizuar foto profesionale, shkruan lajmi.net.

Marketing

Por jo vetëm kaq. Ato pozojnë lakuriq edhe kur kanë për të promovuar diçka si shembull së fundmi Kourtney Kardashian që e ka prezantuar uebsite-in (faqe interneti) e saj më të ri që quhet “Poosh!”.

Kourtney ka njoftuar se “poosh.com” tashmë është ekzistues dhe ka ftuar të gjithë që t’i hedhin një sy!. Këtë e bëri nëpërmjet pikërisht fotos ku shfaqet pa sytjena dhe me llaptop në dorë.

Në pjesën e poshtme ka veshur vetëm tanga.