Mrekullitë po që ekzistojnë, sapo ta shikoni këtë video do të mbetni gojëhapur!

Përplasje e tmerrshme ka ndodhur në Ukrainë në mes të një veture të tipit Mercedes dhe dy burrave të cilët ishin në një motoçikletë

Nga pamjet e publikuara në tabloidin ‘DailyMail’, shihet se si dyshja që ndodheshin në motoçikletë ishin duke ngarë me rregull, por, shoferi i Mercedesit eskalon duke u hyrë në rrugë ku ata ishin, raporton Gazeta Blic.

Marketing

Shoferi i makinës pa asnjë shenjë kthehet në rrugën ku ata ishin duke lëvizur me motoçikletë. Pas përplasjes, ata fluturuan në ‘ajër’ duke e kaluar kështu edhe pjesën e sipërme të veturës.

Pas kësaj shoferi i veturës u  ndal teksa njëri nga personat që gjendeshin në motoçikletë shihet se po i kërkonte sqarim për veprimin që sapo ndodhi.

Fatmirësisht dyshja ka shpëtuar, duke pësuar kështu vetëm lëndime.

Më poshtë e gjeni videon e plotë: