Muriqi mbetet në brekë, ua dhuron fanellën dhe shorcet tifozëve (VIDEO)

Mallorca dhe Osasuna u përballën mbrëmë në kuadër të xhiros së 27-të në La Liga.

Marketing

Ky takim u mbyll pa gola, teksa futbollisti i Kosovës, Vedat Muriqi nuk ia doli të lërë gjurmë brenda fushës.

Muriqi ani se u nervozua me trajnerin që nuk e lejoi të luante deri në fund, gjeti kohë pas përfundimit të ndeshjes që t’ua dhurojë fanellën dhe shorcet tifozëve.

https://twitter.com/RCD_Mallorca/status/1642071573598281728?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1642071573598281728%7Ctwgr%5E850dc09cf49665c1fdb3bb2ee29f1b5c77ce199b%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fopen-tv.mk%2Fmuriqi-mbetet-ne-breke-ua-dhuron-fanellen-dhe-shorcet-tifozeve-video

 

Marketing