Ballina Showbiz Natën vonë! Elvana Gjata duke u relaksuar në det

Natën vonë! Elvana Gjata duke u relaksuar në det

Elvana Gjata mbrëmjen e djeshme e ka kaluar duke u relaksuar në det.

Nëpërmjet publikimit të disa imazheve në Instastory, këngëtarja seksi shihet duke notuar në orët e vona të natës, shkruan lajmi.net

Marketing

Pranë këtyre Instastory ajo ka zgjedhur të mos shkruaj asgjë, mirëpo derisa ka zgjedhur ta ndajë këtë moment me ndjekësit shihet se ka kaluar mirë.

Këngëtarja ka qenë e angazhuar këto ditë me projektin e saj të ri ‘Ku vajti’ dhe pas publikimit ka marrë lavdata të shumta dhe kënga u pëlqye shumë nga publiku.

Ky projekt muzikor për një javë u klikua 3 milion herë në Youtube.

 

Exit mobile version