Ballina Aktuale Ndeshjet që do të luhen sot në Kampionatin Botëror

Ndeshjet që do të luhen sot në Kampionatin Botëror

Në Rusi 2018 si në çdo botëror tjetër kemi parë ndeshje të çmendura.

Marketing

Pas spektaklit që kemi shijuar deri tani kupa e botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje priten të dhurojnë spektakël dhe gola. Surpirzat pritet të vazhdojnë përsëri

Sot do të luhen plot 4 ndeshje. Ato janë:

16:00 Japoni vs Poloni

16:00 Senegal vs Kolumbi

20:00 Angli vs Belgjikë

20:00 Panama vs Tunizi

Marketing
Exit mobile version