Ndryshimi drastik i gruas së Medës

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj dhe bashkëshortja e tij, Luljeta janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit.

Marketing

Meda dhe Lulja kanë mbi 10 vjet martesë, pra ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në vitin 2008.

Që nga ajo kohë, Lulja e Medës ka ndryshuar shumë dhe më poshtë iu sjellim disa fotografi që dëshmojnë se sa ka ndryshuar ajo ndër vite.

Çifti ka katër fëmijë dhe jetojnë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Lulja është mjaft aktive në Instagram, ku numëron mbi 97 mijë ndjekës.

Marketing