Në Çair goditet me furgon shkupjani 27 vjeçar, pastaj sulmohet fizikisht nga tre persona

Me 26.03.2019 në ora 14.15 në Stacionin Policor në Cair, E.B.(27) nga Shkupi ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 11.00, derisa ka lëvizur në rrugën “Gvadalahara”, është goditur nga një furgon të cilën e ka drejtuar E.G., pas së cilës ai dhe personat I.G., K.G. fizikisht e kanë sulmuar.

Marketing

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Marketing