Nëna e Shyhretes feston ditëlindjen, ja si e uron ajo

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli ka uruar të ëmën e saj me rastin e ditëlindjes. 

Marketing

Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ka publikuar një imazh së bashku me nënën.

“Urime ditëlindjen, Nana jem” ka shkruar Shyhreti në këto imazhe.

Përndryshe vijat e fytyrës mes saj dhe nënën janë shumë të ngjashme dhe duket se ka marrë shumë nga ajo.

Marketing