Neymar: Këta janë katër idhujt e mi, unë kurrë nuk do t’i arrij ata!

Neymar ka zbuluar katër futbollistët e tij të preferuar, të cilët i ka marrë gjithmonë si model për t’u zhvilluar si futbollist.

Marketing

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi mund të cilësohen futbollistët më të mirë në histori të futbollit, por ata nuk janë model për t’u ndjekur nga Neymar.

Ylli i PSG-së në një intervistë dhënë së fundi, ka zbuluar katër lojtarët e tij të preferuar.

“Romario, Luis Figo, Ronaldo dhe Pele janë katër idhujt e mi, unë kurrë nuk do të mund t’i arrij ata”, ka deklaruar Neymar./