Nga dita e premte pritet ftohja e motit

Moti në vend deri ditën e enjte do të jetë i qëndrueshëm dhe i ngrohtë, përveç në venet perëndimore të vendit ku do të ketë kushte për reshje të shiut.

Marketing

Nga dita e premte moti do të ndryshojë ku do të pritet dhe reshje të shiut.

Temperaturat ditore do të shënojnë rënie për disa gradë.