Nis ceremonia për inaugurimin e bazës së NATO-s në Kuçovë

Me ekzekutimin e himnit të Aleancës së Atlantikut të Veriut dhe të Shqipërisë, ka nisur ceremonia e inaugurimit për hapjen e bazës ajrore të NATO-së në Kuçovë.

Marketing

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga kjo ceremoni.