Nis linja ajrore Athinë- Shkup, Osmani: Marrëdhëniet mes dy vendeve të sinqerta

Pas 10 viteve pauzë, sot sërish ka nisur linja ajrore – Athinë – Shkup. Zv/kryeministri Osmani udhëtari i parë i cili e nisi këtë fluturim tha se kjo është një simbol i marrëdhënieve të sinqerta mes dy vendeve.

Marketing

“Pas një pauze 10 vjeçare, sërish rinovojmë linjën ajrore mes Shkupit dhe Athinës. Mirënjohje reciproke të sinqerta me kolegun Katrugalos, si simbol i marrëdhënieve të sinqerta që i ndërtojmë mes dy vendeve!” tha Osmani.

Bujar Osmani lëshon linjën ajrore Athinë – Shkup

Bujar Osmani "Pas një pauze 10 vjeçare, sërish rinovojmë linjën ajrore mes Shkupit dhe Athinës. Mirënjohje reciproke të sinqerta me kolegun Katrugalos, si simbol i marrëdhënieve të sinqerta që i ndërtojmë mes dy vendeve!"

Publiée par Tetova Sot sur Jeudi 1 novembre 2018

Marketing