Nis numërimi prapa për duetin e Yllit dhe Dafinës!

Yll Limani dhe Dafina Zeqiri janë gati për bashkëpunimin e ri muzikor.

Marketing

Numërimi prapa ka nisur!

‘Jom ka du me t’pa’ titullohet bashkëpunimi, i cili do të lansohet nesër në orën 18:00 në platformën Youtube.