Një bluzë e Luizit kushton rreth 900 euro

Luiz Ejlli është fenomeni mediatik i muajve të fundit, për shkak të pjesmarrjes në “Big Brother VIP Albania”.

Marketing

Ylli i momentit, duket se ka shije mjaftë të rafinuar dhe luksoze. Në çdo prime, Luiz Ejlli shihet i veshur me mjaftë stil, madje edhe shtrenjtë, shkruan “Kosovarja”.

Kjo bluzë moderne e Luizit, kushton hiç më pas se 840 euro. Duhet thënë që Luizi çdo javë merr dhurata nga biznese të ndryshme.

 

Marketing