Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Rodos

Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë.

Marketing

Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë.

Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të Rodosit dhe policia për të zbardhur shkaqet dhe rrethanet në të cilat mund të ketë ndodhur ngjarja.

Pritet një përgjigje nga spitali lidhur me shkakun e vdekjes së të miturit.

Marketing