“Një tekst i ndjerë, një emocion ndryshe”, Era Rusi lanson këngën e re

Këngëtarja shumë e dashur Era Rusi është rikthyer me një këngë të re.

Marketing

Kësaj here ajo solli një baladë të cilën e definoi si “një emocion ndryshe” dhe me një “tekst të ndjerë”.

Kënga është realizuar edhe me videoklip që të plotë mund ta ndiqni më poshtë.