Nuk de e njihni! Shikoni si dukej Zaimina kur u shpall ‘Miss Shqipëria’

Të shumtë ishin personazhet e famshëm që ishin të pranishëm në  20-vjetorin e ‘Miss Shqipëria’, mes të cilëve edhe vajzat që kanë marrë pjesë ndër vite në këtë kompeticion.

Marketing

Një prej tyre ishte edhe Zaimina Vasjari, e cila para se të bëhej këngëtare, ka fituar “Miss Shqipëria 2002”.

Pasi kanë kaluar kaq shumë vite që prej asaj kohe, Zaimina e përshkruan atë eksperiencë si një ndër më të bukurat e jetës së saj. E pranishme në 20-vjetorin e këtij evenimenti, ish-Miss-i është shprehur se pavarësisht vështirësive dhe mundësive të pakta që ofroheshin në atë kohë, kjo kishte mbetur një prej eksperiencave më të bukura për të. Dhe për ata që e kishin harruar, ja si dukej Zaimina në vitin 2002, kur u shpall Miss Shqipëria.