Nuk je nënë, nëse nuk lind 10 fëmijë! (VIDEO)

Modelja Adrola Dushi në një intervistë për “Prive”, ka zbuluar 10 gjëra që nuk i dinim për të.

Marketing

E një prej tyre që edhe na surprizoi kishte të bënte me ëndrrën e saj më të madhe. Adrola tha se dëshiron të ketë 10 fëmijë, ndërsa tregoi që ka një marrëdhënie shumë të bukur me të birin Troi.

“E kam ëndërr që një ditë kur të jem e stabilizuar, se tani nuk jam më e stabilizuar me jetën time, të kem sa më shumë fëmijë, një skuadër futbolli, 10 fëmijë dua të kem dhe shpresoj t’i kem, dasht Zoti”, tha Adrola.