Nuk njihet! Transformimi i pabesueshëm i aktorit të famshëm

Aktori i njohur i Hollivudit, Cillian Murphy, ka mahnitur dhe çuditur njëkohësisht fansat me transformimin e tij të fundit, i cili nuk njihet aspak. I gjithë ky ndryshim i aktorit vjen në sajë të filmit të tij të ardhshëm “Steve”. 

Marketing

Prestigjozia Mirror, bën me dije se ylli i “Peaky Blinder” është fotografuar i veshur me rroba të vjetra, një xhaketë shiu të ngritur mbi kokë dhe një kapuç të kuq. Murphy u përpoq t’u fshihej kamerave por pamja e tij transformuese tashmë po bën xhiron e rrjetit. Edhe fytyra e tij dukej komplet e transformuar, me një mjekër të gjatë, ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim me pamje “baby face”.  https://x.com/CinemaTweets1/status/1810489628820193558?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1810489628820193558%7Ctwgr%5Ea41b2fa0be1fdfcb9a99b3a1e74afed632cf91cd%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.vizionplus.tv%2Fnuk-njihet-transformimi-i-pabesueshem-i-aktorit-te-famshem%2F

Marketing