Nuk përmbahen, Romeo e Heidi shkëmbejnë puthje

Screenshot

Lidhja mes Romeos dhe Heidit po shkon duke u avancuar çdo ditë e më shumë.

Marketing

Edhe pse ishin të pakët ata që besuan në lidhjen e tyre, dyshja po arrijnë t’i shuajnë zërat për çdo koment negativ, shkruan Indeksonline.

Ditën e sotme çifti simpatik kanë shijuar motin me diell duke publikuar tri fotografi.

Dy prej tyre u shfaqen të buzëqeshur ndërsa nuk mungojë as momentin romantik teksa shkëmbejnë puthje në buzë.

Marketing