OSMANI nga Çairi: Jemi protagonist të një prej ngjarjeve më të rëndësishme në historinë tonë (VIDEO)

Bashkimi Demokratik për Integrim dega e Çairit ka filluar fushatën komunale për referendumin.

Marketing

Me këtë rast zv kryeministri për çështje evropiane Bujar Osmani ka thënë se po ndodh historia para neve.

Në vazhdim mund të shikoni videon me fjalimin dhe atmosferën nga ngjarja e sotme.

BDI Çair – Referendum

BDI Çair, ja filloi fushatën komunale për Referendumin

Publiée par Aktuale sur Dimanche 16 septembre 2018